Výročná členská schôdza

Schôdza sa uskutočnila v sobotu 7. marca 2009 na stálej adrese bratislavských medzinárodných výstav a našich pravidelných klubových stretnutí - v prednáškovej sále Domu kultúry v Ružinove.

Zaujímavý program, darčeky - krmivo pre mačky od firmy ANIMALE a chutné šťavnaté ovocie od pani Lary Častvenovej ako aj prítomnosť nesmierne milej a spoločenskej mačičky - tureckej angory IC Indira von Kediland*DE
prispeli k príjemnej atmosfére a pohode.

Fotoalbum z výročnej schôdze.

Výbor ZO CHM BA 5 - zľava: pokladníčka Semira Kalivodová, predsedníčka Mária Malíková a tajomníčka Slávka Chrappová.

Program schôdze:

 

1. Správa o činnosti ZO , hospodárení a chove mačiek v ZO v roku 2008 (M. Malíková, S. Kalivodová, S.Chrappová)
2. Úspechy členov na medzinárodných výstavách mačiek v roku 2008
3. Naši členovia v súťaži Best Cats of Slovakia 2008
4. Mister a Miss Austria 2008 - naši členovia
4. Nové k rmivá na Slovensku - PORTA 21 a APPLAWS (Ing. Igor Chuda)
5. Reiki pre mačky (Alice Lindner, preklad Ing. Bea Stankovičová)
  • Novinky v krmivách pre mačky - PORTA 21 a APPLAWS nám prišlli predstaviť partneri z firmy Animale Ing. Igor Chuda a Ivan Baniar. V zaujímavej a erudovanej prezentácii nás Ing. Chuda zoznámil bližšie s kvalitami týchto krmív, ich zložením ako aj s odporúčaným spôsobom kŕmenia.
  • Očarujúca mačička IC Indira von Kediland*DE, ktorú samotné balíčky krmiva natoľko zaujali, že sa dopredu zalizovala svojím rúžovým jazýčkom.
     
  • Členovia nášho klubu mali možnosť zoznámiť sa s veľmi pôsobivou alternatívnou metódou, ktorú možno úspešne uplatniť aj v liečbe mačiek - reiki . Prednášať nám prišla opäť skúsená fyzioterapeutička zvierat Alice Lindner z Rakúska. O perfektný preklad z nemeckého jazyka sa postarala Ing. Bea Stankovičová. Mačičku Indiru pre názornú prezentáciu v aplikácii reiki priniesla jej majiteľka - členka nášho klubu Monika Mlčáková. Indira nás všetkých milo prekvapila svojou bezprostrednosťou a roztomilou povahou.
Monika Mlčáková s mačičkou Indirou

Zľava: Ing. Bea Stankovičová a Alice Lindner

Už tradične patrí záver našej výročnej schôdze spoločenskému posedeniu s chutnými dobrotami. Tentokrát nás okrem objednaných výborných chlebíčkov a sladkých dezertov z firmy SODEXHO veľmi potešila nečakaná bohatá nádielka čerstvého ovocia, ktoré hýrilo všetkými farbami, chuťami a neodolateľnou vôňou. Za toto milé prekvapenie ďakujeme našej členke pani Larise Častvenovej.
PhDr. M.Malíková, predsedníčka ZO CHM BA 5
foto © Tibor Szeiler