Výročná členská schôdza

Schôdza sa uskutočnila v sobotu 23. februára 2008 na stálej adrese bratislavských medzinárodných výstav a našich pravidelných klubových stretnutí - v prednáškovej sále Domu kultúry v Ružinove.

Bohatý program, darčeky od firmy ANIMALE i pôvabná figurantka jednej z prednášok - mainská mývalia mačička Bon Sasha by Imagine Glamour prispeli k príjemnej atmosfére a pohode.

Fotoalbum z výročnej schôdze.

Program schôdze:

 

1. Správa o činnosti ZO , hospodárení a chove mačiek v ZO v roku 2007 (M. Malíková, S. Kalivodová)
2. Úspechy členov na medzinárodných výstavách mačiek v roku 2007
3. Naši členovia v súťaži Best Cats of Slovakia 2007
4. Krmivo Schesir a správna výživa mačiek (Ing. Igor Chuda)
5. Liečba mačiek svetlom a farbami (Alice Lindner, preklad Ing. Bea Stankovičová)
6. Bachove kvapky podľa individuálnych problémov a potrieb mačky (Alice Lindner).

  • Prezentácia krmiva Schesir pre mačky v podaní Ing. Igora Chudu bola nielen poučná, ale tiež zábavná vďaka vtipným videoklipom o mačkách. Po zaujímavej prednáške prejavila aj Sasha svoj vrúcny záujem o krmivo.
  • Členovia nášho klubu mali možnosť zoznámiť sa s veľmi pôsobivou a ľahko dostupnou alternatívnou metódou liečby mačiek farbami a svetlom. Po teoretickej časti a obedňajšom občerstvení predviedla skúsená fyzioterapeutička zvierat Alice Lindner z Rakúska praktickú aplikáciu liečby. O perfektný preklad z nemeckého jazyka sa postarala opäť Ing. Bea Stankovičová. Mačičku Sashenku pre názornú prezentáciu priniesla jej majiteľka, podpredsedníčka nášho klubu Slávka Chrappová. Malá Sasha sa stala hviezdou výročnej schôdze. Svojim milým prístupom a priateľskou spoločenskou povahou si nás všetkých získala.
  • Tento atraktívny darček pre pani Alice Lindner vyrobila naša členka, výtvarníčka Ingrid Ondrejičková - Soboslayová.
  • Bohatý program výročnej schôdze sme zavŕšili spoločným posedením pri občerstvení od firmy Sodexho. O krátky kultúrny program sa spontánne postaral náš člen Ing.Anton Šalátek.

PhDr. M.Malíková, predsedníčka ZO CHM BA 5
foto © M.Malíková & Tibor Szeiler