Literatúra o mačkách

Časopis Moja Mačka
Vydávanie obľúbeného časopisu pre milovníkov mačiek Moja Mačka, ktorý vychádzal pravidelne štvrťročne od roku 2007, bolo v roku 2012 z ekonomických dôvodov pozastavené.

Články, ktoré prinášajú rady a poznatky zo sveta mačiek od renomovaných odborníkov a skúsených chovateľov, sú však stále aktuálne a môžu byť pre Vás alebo Vašich blízkych užitočné. Začínajúcim chovateľom a milovníkom mačiek odporúčame zakúpiť si kompletné ročníky.

Ponúkame Vám možnosť doobjednať si vybrané čísla za výhodnú cenu:

iba 1,50 € / za jedno číslo

Platbu môžete uhradiť poštovou poukážkou "H" na adresu redakcie:
Moja Mačka, Sibírska 22, 831 02 Bratislava

Do správy pre prijímateľa uveďte vždy čísla, ktoré požadujete.

V prípade záujmu o čísla, ktoré sú v tlačenej forme vypredané a k dispozícii sú len v elektronickej forme (1/2007, 2/2008) nezabudnite uviesť do správy pre prijímateľa aj Vašu e-mailovú adresu. Prosíme, píšte ČITATEĽNE.

Viac o časopise, obsahu jednotlivých čísiel a podmienkach objednávky sa dozviete na www.mojamacka.com
Knihy o mačkách

Predstavujeme Vám vybrané knižné tituly pre poučenie i zábavu, ktoré potešia každého milovníka mačiek, pretože ich spoločným menovateľom je MAČKA.

Odporúčané knižné tituly od českých vydavateľov nájdete v ponuke väčších kníhkupectiev aj na Slovensku. V prípade, že niektorý titul nemajú v ponuke, žiadajte, aby Vám ho v predajni objednali alebo využite možnosti predaja kníh cez internet.