Tattoo Rexclusive*SK

zvaný Enzo

DRX ns - Devon Rex, červený dymový kocúr, nar. 26.12.2009

Devon Rex ma oslovil svojim jedinečným zjavom a úžasnou komunikatívnou a prítulnou povahou. Po prieskume na internete sme s priateľom šli na návštevu do chovnej stanice Rexclusive*SK. Od prvej chvíle sme sa zamilovali do rozkošného kučeravého kocúrika, ktorý neobsedel ani chvíľku, pretože bol zaneprázdnený objavovaním okolitého sveta a hrou s kamarátmi. Od tej chvíle, som už len počítala dni, kedy si ho budem môcť odviesť domov.

 

Naše zlatíčko sme si konečne doniesli na Veľkú Noc a v novom domove sme mu dali nové meno - Enzo. No, zo začiatku sa mu u nás vôbec nepáčilo. Ustráchane sa chúlil v kúte izby a vytrvalo mňaukal na svojich kamarátov a mamu.

Ale nikto na jeho volanie neprišiel, iba dvaja cudzí ľudia ho vždy otravovali nejakými myškami a hračkami.
 

Našťastie, už za pár dní si dokonale zvykol na pohodlný život rozmaznávaného jedináčika. Z Enzika sa stal dokonalý šéf našej domácnosti, ktorému nič neutečie. Každý nákup a návšteva musia byť dôkladne skontrolované.

Pri každej činnosti na nás dáva pozor, či to robíme dobre (aj pri vysávaní). Samozrejme, ak nám príprava jeho maškrty trvá viac ako 30 sekúnd, vie to náš hladoš patrične hlasno okomentovať. Dni, keď sme v práci, väčšinou celé prespí. Presne viem, že pri mojom príchode domov ho nájdem spať v jeho pelechu na mačacom strome.
Majiteľka: Bibiána Stahorská