Ako odstrániť domácemu miláčikovi bolesť

Každý môže súhlasiť s tvrdením, že domáce zvieratko je považované za dôležitého člena rodiny. Ak sa domáci maznáčik zraní alebo sa objaví menší či väčší zdravotný problém, je v smútku celá rodina a starostlivosť tu nepozná hranice. Pri zdravotných ťažkostiach zvierat sa osvedčilo používanie svetelnej terapie Bioptron, ktorá má biostimulačné účinky – stimuluje regeneračné a liečivé procesy celého organizmu, harmonizuje metabolické procesy, posilňuje imunitný systém. Napomáha rýchlejšiemu hojeniu rán, zmierňuje bolesti a podieľa sa na obnove tkanív.
 

Už v starovekom Egypte sa slnečné svetlo používalo na medicínske účely, hoci v tom čase ešte liečba slnečným svetlom nebola podložená žiadnymi vedeckými dôkazmi. V súčasnosti však už takéto dôkazy existujú. Príkladom je svetelná terapia Bioptron, ktorá je výsledkom mnohých vedeckých výskumov, skúseností a odborných znalostí. Doprajte svojmu domácemu miláčikovi život bez bolesti. Odvďačí sa vám svojou prítulnosťou a priateľstvom. Okrem seba tak môžete pokojne využiť svetelnú terapiu aj u svojho miláčika. Viac informácií o svetelnej terapii Bioptron sa dozviete na čísle 02/ 49 100 966 alebo na medical@zepter.sk.

 

 

Účinky svetelnej terapie Bioptron

Bioptron je schválený Európskou úniou ako jediný zdravotnícky prístroj svetelnej terapie, ktorý sa predáva po celom svete. Ide o neinvazívny aktívny zdravotnícky prístroj, to znamená, že pri jeho aplikácii nie je porušený kožný kryt. Certifikát platný v Európskej únii získal už v roku 1993. Ak vaša mačička trpí nejakým zdravotným problémom, stačí si prečítať nasledujúce riadky, ktoré vám prezradia, ako jej pomôcť.

 

  • Rany alebo poranenia kože: Je potrebné a dôležité, aby rana bola vyčistená. Čistá rana sa bodovo nasvecuje 4 minúty. Nasvecovanie opakujeme pravidelne 1 - 3 krát denne dovtedy, kým sa rana nezahojí. Vďaka pozitívnym účinkom svetelnej terapie Bioptron sa rana zahojí rýchlejšie a bez vzniku jazvy.

  • Jazvy: Ak je pre vás mačička šampión a nechcete, aby ju „zdobila“ akákoľvek jazva, či už získaná po operácii alebo inou nehodou, svetelná terapia Bioptron vám pomôže. Postačí jazvu bodovo nasvecovať 4 minúty 1 – 2 krát denne. Ak začnete nasvecovať jazvu čo najskôr, môže sa úplne stratiť a nebude po nej ani stopy.

  • Kostné zlomeniny: Pri zlomeninách sa odporúča svietiť priamo na miesto zlomeniny 6 minút. Nasvecovanie sa opakuje každý deň 2 – 3 krát denne. Svetelná terapia Bioptron pomáha urýchľovať hojenie, kosti sa rýchlejšie zrastajú a mačička bude zdravá skôr.

  • Bolesti: Pri liečbe rôznych druhoch bolestí sa odporúčajú nasvecovať tie miesta, ktoré sú bolesťou postihnuté 6 – 8 minút, minimálne 2 krát denne. Najvhodnejšie je aplikovať svetelnú terapiu Bioptron pravidelne, každý deň. Postupne sa bude bolesť zmierňovať, až nakoniec úplne zmizne.

Katarína Mikulcová