Best Cats of Slovakia 2007

Najkrajšie mačky Slovenska 2007

Na Medzinárodnej výstave mačiek 26.januára 2008 v bratislavskom Ružinove boli vyhlásené výsledky 2.ročníka súťaže Best Cats of Slovakia 2007.

Zo slávnostného odovzdávania cien Vám prináša web Happy Cat fotoreportáž.

Súťaž o najkrajšie mačky Slovenska prebiehala v niekoľkých kategóriách a okrem diplomov čakali na víťazov aj pekné ceny.
Sponzormi súťaže boli: firma PRO KOČKY- PRE MAČKY, internetový obchod pre zvieratká ZooZoo, portál Cats a časopis Moja Mačka.

Výsledky umiestnenia súťažiacich slovenských vystavovateľov a chovateľov.

Najkrajšia mačka Slovenska v roku 2007

Predstavujeme absolútneho víťaza súťaže

Best Cats of Slovakia 2007

WW’07 EC Princess Lovely Panther*CZ

britská modrá mačka
majiteľa Ing.Petra Hriňa z Rimavskej Soboty a chovateľov manž.Škopových
z Českej republiky.

Úspechy členov nášho klubu v súťaži
Do súťaže sa zapojili aj členky nášho klubu ZO CHM Bratislava 5. V tvrdej konkurencii a pri narastajúcej kvalite v radoch slovenských chovateľov a vystavovateľov dosiahli so svojimi mačičkami veľmi pekné umiestnenia. Srdečne blahoželáme!

V kategórii CHOVATEĽSKÁ STANICA 2007

Na víťaznom 1.mieste sa umiestnila Veronika Butyková so svojou chovateľskou stanicou siamských a orientálnych mačiek Isis Carpe Diém*SK

a tiež v kategórii MLÁĎA 2007 (3-10 mesiacov) získala z tejto chovateľskej stanice krásne 3.miesto siamská mačička Carew Isis Carpe Diém*SK .

 

 

V kategórii KASTRÁT mačka/kocúr 2007

6.miesto získala

PR Cathy Blue Silkiness*SK, britská mačka modrá bicolour majiteľky Vierky Gregušovej z Bratislavy a chovateľky Zuzky Somorovej.

a 10.miesto získala

PR Adelaid von Hunady*SK, britská mačka colourpoint s modrými odznakmi majiteľky Vierky Gregušovej a chovateľky Zuzky Huňadyovej.

 

V kategórii KASTRÁT mačka/kocúr 2007

9.miesto obsadil britský kocúr colourpoint
s modrými odznakmi PR Benjamin von Hunady*SK majiteľky Janky Mašlonkovej a chovateľky Zuzky Huňadyovej.

V kategórii DOSPELÁ mačka/kocúr 2007

sa umiestnila na peknom 4.mieste mainská mývalia mačka IC Cool Motion's Hawai*D majiteľky Slávky Chrappovej zo Svätého Jura.

V kategórii DOSPELÁ mačka/kocúr 2007

sa umiestnila na 12.mieste britská mačička colourpoint s modrými odznakmi EC Avelin von Hunady*SK majiteľky a chovateľky Zuzky Huňadyovej z Bratislavy.

 

text a foto © PhDr. Mária Malíková