Best Cats of Slovakia 2006

Najkrajšie mačky Slovenska 2006

Na Medzinárodnej výstave mačiek 6.januára 2007 boli v bratislavskom Ružinove vyhlásené výsledky 1.ročníka súťaže Best Cats of Slovakia 2006.

Súťaž o najkrajšie mačky Slovenska prebiehala v niekoľkých kategóriách a okrem diplomov čakali na víťazov aj pekné ceny. Výsledky umiestnenia súťažiacich slovenských vystavovateľov a chovateľov si môžete pozrieť na portáli Cats.

Zo slávnostného odovzdávania cien prináša web Happy Cat fotoreportáž.

Najkrajšia mačka Slovenska v roku 2006

Predstavujeme absolútneho víťaza súťaže

Best Cats of Slovakia 2006

IC Quite Special Strieborná ruža*SK JW

exotický čierny mramorovaný kocúr
majiteľky a chovateľky Magdalény Kmoškovej

Úspechy členov nášho klubu v súťaži
Do súťaže sa zapojili aj členky nášho klubu ZO CHM Bratislava 5. V tvrdej konkurencii dosiahli so svojimi mačičkami pekné umiestnenia. Všetky úspešné mačacie krásavice pochádzajú z chovateľskej stanice Von Hunady*SK, a preto srdečne blahoželáme nielen ich majiteľom, ale predovšetkým ich chovateľke Zuzane Huňadyovej a želáme jej do budúcna ešte veľa úspechov, splnených túžob a samozrejme radosti z mačičiek a ich potomkov.

V kategórii CHOVATEĽSKÁ STANICA 2006

sa umiestnila Zuzka Huňadyová so svojou chovateľskou stanicou Von Hunady*SK na 6.mieste.

V kategórii KASTRÁT mačka/kocúr 2006

získala krásne 4.miesto britská mačka colourpoint s modrými odznakmi P Annabell Jr. von Hunady*SK majiteľky - našej členky Hanky Petrovskej (na obr. spolu s maminou) a chovateľky Zuzky Huňadyovej.

Annabell na bratislavskej výstave dosiahla tiež ďalší mimoriadny úspech - v Best in Show v sobotu a rovnako aj v nedeľu získala ocenenia Najlepší kastrát - mačka v kategórii III a zároveň splnila podmienky pre udelenie titulu IP - medzinárodný premiór.

V kategórii KASTRÁT mačka/kocúr 2006

získal 6.miesto britský kocúr colourpoint s modrými odznakmi Benjamin von Hunady*SK majiteľky Jany Mašlonkovej a chovateľky Zuzky Huňadyovej.

V kategórii DOSPELÁ mačka/kocúr 2006

sa umiestnila na 13.mieste britská mačka colourpoint s modrými odznakmi GIC Avelin von Hunady*SK majiteľky a chovateľky Zuzky Huňadyovej.

V kategórii MLÁĎA 2006

sa na 9.mieste umiestnila britská mačička colourpoint s lilavými odznakmi Cesmin von Hunady*SK majiteľky a chovateľky Zuzky Huňadyovej.

V súčasnosti je už Cesmin dospelá mačička a na výstave v Bratislave získanými titulmi splnila podmienky pre udelenie titulu CH - šampión.

text a foto © PhDr. Mária Malíková